'Profesori, profesori, në maturë 4 ma nxori....' E dini çfarë bën sot Antre?

'Profesori, profesori, në maturë 4 ma nxori....' E dini çfarë bën sot Antre?

08:21, 09/11/2019

Me siguri të gjithë e mbani mend këngën "Profesori", të publikuar më shumë se 10 vite më parë e që asokohe dëgjohej e këndohej nga të gjithë.

Duke qenë se kanë kaluar kaq shumë vite, me siguri jeni kuriozë ç'bëhet me këngëtarin Antre.

Image

Antre vazhdon karrierën e tij si këngëtar dhe ka sjellë disa këngë të reja duke vazhduar të jetë aktiv në muzikë.

Madje pak kohë më parë ai e rikthyeu sërish këngën "Profesori" në një version tjetër.

Më poshtë ju sjellim disa nga fotot e reja të Antres./Xing.al

ImageImageImageImageImageImageImage

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco