Adelina po vjen me këngë të re

Adelina po vjen me këngë të re

23:45, 08/11/2019

Po vjen me këngë të re, të cilën e ka gati.

Këtë projekt muzikor, Adelina Berisha do ta finalizoj edhe me një videoklip, shkruan Syri Kosova.

Përmes një postimi në Instagram, bukuroshja ka ndarë një foto nga prapaskenat e xhirimit të videoklipit duke bërë të ditur kështu se videoklipi dhe kënga e re do të vijnë shumë shpejtë.

Ju rikujtojmë se projketi i fundit muzikorë i këngëtares ishte bashkëpunimi që ajo bëri verën që lamë pas me Ego të titulluar “Coco”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco