Kjo është 'Nusja' e Shpat Kasapit

Kjo është 'Nusja' e Shpat Kasapit

23:00, 08/11/2019

Ka ardhur me projekt të ri muzikor.

Shpat Kasapi si një numër i madh këngëtarësh ka zbuluar këngën e tij të re në xhirimet e fund vitit, të cilën e ka publikuar gjatë mbrëmjes së kaluar,  shkruan Syri Kosova.

Kënga me tekstin e shkruar nga Kreshnik Avdiu, orkestrimin nga Ardian Kastrati, mban titullin ‘Nusja’ dhe është e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Në linkun e më poshtëm mund ta gjeni këngën e fundit të Shpatit të titulluar ‘Nusja’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco