FOTO/ Rita Ora i dëshiron përsëri

FOTO/ Rita Ora i dëshiron përsëri

21:53, 08/11/2019

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Nga bionde, Rita Ora u bë brune e kjo gjë për shkak të rolit që ka marrë në një film, shkruan Syri Kosova.

Mirëpo, Rita siç duket mezi po pret që të bëhet ashtu si ka qenë.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet me flokët e bardha dhe tha “I dua këto flokë përsëri, A duhet t’i bëj? Hmmm” janë fjalët që ia la fotos.

View this post on Instagram

I want this hair back. Should I?? Hmmmmm

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco