VIDEO/ Sharon Stone rikrijon skenën ikonike të ‘Basic Instinct’ në sy të të birit

VIDEO/ Sharon Stone rikrijon skenën ikonike të ‘Basic Instinct’ në sy të të birit

18:42, 08/11/2019

Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne.

Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e Vitit” në ceremoninë e organizuar nga “GQ Men”.

Aktorja 61-vjeçare ishte veshur me një minifund dhe kur u ngjit në skenë për të marrë çmimin, u ul në karrige, nisi fjalimin dhe kaloi njërën këmbë sipër tjetrës.

Skena reale e filmit “Basic Instict”

Rikrijimi i skenës së “Basic Instict”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco