FOTO/ Ingrit Gjoni del pa reçipeta

FOTO/ Ingrit Gjoni del pa reçipeta

18:29, 08/11/2019

Ka tash e disa ditë që po na ‘surprizon’ me fotografi të nxehta.

Bukuroshja shqiptare Ingrit Gjoni ka hedhur një fotografi në Instagram përmes së cilës edhe një herë tregoi se sa seksi është, shkruan Syri Kosova.

E veshur me një fustan vjollcë, ajo kishte vënë në pah gjoksin dhe vërehet se është pa reçipeta.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco