FOTO/ Copy- paste, gjendet sozia e Luana Vjollcës

FOTO/ Copy- paste, gjendet sozia e Luana Vjollcës

12:46, 08/11/2019

Luana Vjollca është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit e që shpesh tërheq vëmendjen.

Kjo e ka bërë edhe një ndër personazhet e famshëm më të komentuar të showbizit.

Mirëpo nuk e dinit se Luana paska një sozi.

Disa foto të dërguar në Xing.al zbuluan sozinë e moderatores.

Ajo quhet Hareza dhe është nga Suhareka e Kosovës. Bukuroshja bjonde ka një ngjashmëri shumë të madhe me Luanën.

Flokët bjonde, buzët e plota dhe vetullat e harkuara i bëjnë dy vajzat të duken si dy pika uji.

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

A08/11/2019 14:23

Sigurisht qe jane copy- paste te njera - tjetres! Me siguri kane shkuar tek i njejti kirurg estetik, qe prodhon Luana ne seri dhe zhgerryhen po njelloj me tonelata make- up!

Shto koment

Denonco