FOTO/ U pa duke puthur një vajzë Keisi ka diçka për ti thënë Stresit

FOTO/ U pa duke puthur një vajzë Keisi ka diçka për ti thënë Stresit

10:11, 08/11/2019

Ditën e djeshme u përhap me shpejtesi në rrjete socilae një video ku Stresi shfaqej në club me një vajzë.

Në video reperi shihet teksa e puth në faqe vajzën ndërkohë ajo kthehet nga kamera dhe buzëqesh.

Image

Ende nuk dihet nëse vajza në fjalë është mike apo një fanse e reperit por ish bashkëshortja e tij Keisi ka diçka për ti thënë.

Pak orë pas publikimit të videos, ajo ka postuar në “Instastory” një foto e cila dukej se ishte dedikim për reperin.

“Kur mjaftohesh me thërrime, do të jesh gjithmonë i uritur”, shkruan Keisi.

Pak kohë më parë, Stresi është shprehur se ende do ta rifitojë Kejsin dhe se nuk janë divorcuar. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ada 08/11/2019 11:40

Dashuri ne kohen e koleres . Behuni serioz media, ka ceshtje per te uleritur, lerini budallalleqet e stresit se boll stres po i mbyt te ardhmen shqiptareve. Dhune, vrasje , arme , droge , korrupsion, kurrkund shtet. Te pakten krijoni ideologji shpresedhenese nese nuk mund te beni asgje per te sjell ndryshim, si pushtet i katert qe jeni.

Shto koment

Denonco