FOTO/Kejvina ti je? Modelja ndryshon look dhe nuk do ta besoni se si duket

FOTO/Kejvina ti je? Modelja ndryshon look dhe nuk do ta besoni se si duket

13:31, 07/11/2019

E bukur, seksi, provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në "Xing me Ermalin".

Image

Velina e re u kthye në vajzën më të komentuar në media dhe fakti nëse kishte veshur apo jo të brendshme e vuri në qendër të vëmendjes.

Gjithashtu modelja që nga dalja e saj e parë në 2017 jemi mësuar ta shohim bjonde.

Por ditën e sotme modelja ka publikuar një foto ku shihet që ajo ka ndryshuar look dhe është kthyer në brune dhe mund të themi që ajo sërish duket një yll.

Fotoja e publikuar nga modelja mori komente dhe shumë pëlqime brenda një ore.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????@merita_merja ????

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco