Françeska Jaçe ‘tërbon’ fansat me fotot pa të brendshme

Françeska Jaçe ‘tërbon’ fansat me fotot pa të brendshme

22:31, 06/11/2019

Ajo arrin gjithnjë që të tërheqë vëmendjen me pozat e saj provokuese. Së fundmi Françeska Jaçe ka realizuar një set fotografik, në të cilin duket shumë joshëse.

Modelja shfaqet e veshur me një fustan të gjatë dhe me një të çar deri në kofshë. Po ta shihni me vëmendje, Françeska nuk ka të brendshme, vetëm rrjeta e fustanin që i mbulon pjesën intime.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco