FOTO/ Oriola Marashi “ndez” rrjetin, veshja e saj është krejtësisht transparente

FOTO/ Oriola Marashi “ndez” rrjetin, veshja e saj është krejtësisht transparente

21:47, 06/11/2019

Modelja Oriola Marashi është e njohur për postimet e saj të nxehta në rrjetet sociale. Pëlqimet dhe komentet janë të shumta.

Së fundmi, ajo ka postuar në rrjetin social ‘Instagram’ një foto, me rroba banjo transparente, duke i lënë pak vend imagjinatës së fansave.

View this post on Instagram

Talk to me nice

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco