Këngëtarja e njohur shqiptare humb njeriun më të dashur të familjes

Këngëtarja e njohur shqiptare humb njeriun më të dashur të familjes

19:17, 06/11/2019

Dita e djeshme ka qenë ditë zie në familjen e këngëtares së njohur Adelina Tahirit.

Image

Nëpërmjet një njoftimi këngëtarja ka njoftuar se njeriu me i dashur i familjes ka ndërruar jetë.

Dhe bëhet fjalë për gjyshen e këngëtares, të cilën ajo e quan nënë.

Këngëtarja nuk ka zbuluar shkakun e vdekjes së saj, megjithatë duket se ajo është lënduar shumë nga kjo humbje.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco