Aktores shqiptare po i ‘shpërthen’ gjoksi

Aktores shqiptare po i ‘shpërthen’ gjoksi

22:50, 05/11/2019

Ajo quhet Megi Pojani dhe është një nga aktoret më të komentuara shqiptare.

E njohur për rolin e Zoit te seria “Hostel by Anabel, loves like Tirana”, Megi është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, aty ku publikon foto të shumta, shkruan Syri Kosova.

E dy të tilla ajo i ka hedhur në Instagram.

Megi shihet me një bluzë të hapur që sa si nxori gjoksin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco