Miley Cyrus pa reçipeta para pasqyrës

Miley Cyrus pa reçipeta para pasqyrës

23:27, 23/10/2019

Miley Cyrus njihet për pozat e saj.

Këngëtarja nuk e ka problem që as ta tregojë trupin e saj kurdo që i jepet rasti.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me një bluzë të bardhë dhe pa reçipeta, duke bërë kështu që gjoksi t’i dallohej lehtë.

E një imazh si ky, u pëlqye shumë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco