Seksbomba ruse ‘çmend’ fansat me këto FOTO

Seksbomba ruse ‘çmend’ fansat me këto FOTO

21:56, 23/10/2019

Modelja me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, tani e një kohë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan Indeksonline.

Ajo njihet për format e saj bombastike trupore, gjë e cila ka bërë që ajo të ndiqet nga miliona fansa nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ‘bomba’ ruse ka goditur me një video ku shfaqë format e saj trupore në plan të parë.

Kujtojmë që ajo ka arritur një famë të madhe falë paraqitjeve që bën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco