Pritjes i erdhi fundi, këtu mund ta shihni të zhveshur modelen

Pritjes i erdhi fundi, këtu mund ta shihni të zhveshur modelen

21:34, 23/10/2019

Doli totalisht e zhveshur.

Madje, Demi Rose  nuk dihet se përse në e kam mbuluar gjoksin me dorë, përderisa doli në një gjendje të tillë, shkruan Syri Kosova.

Ajo pozoi para një shkëmbi dhe dukej fort seksi derisa ekspozoi gjithë trupin e saj.

Por, kë ka më seksi, gjoksin apo të pasmet?

View this post on Instagram

The desert series continues ???? by @dannydesantos

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco