Puna, shëndeti dhe dashuria/ Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje

23:47, 22/10/2019

E mërkurë, 23 tetor 2019

Dashi

Nëse jeni ne një lidhje duhet te përfitoni nga ambienti i ngrohte qe do mbizotëroje për te folur hapur me partnerin. Ne këtë mënyrë do i kuptoni edhe me tepër ndjenjat e tij. Beqareve do iu rrahe zemra shume fort menjëherë pasi te takojnë dike rastësisht. Ne planin financiar do ketë tronditje. Mos kryeni asnjë shpenzim te tepruar sepse do keni probleme serioze.

Demi

Sot do shkruhet një nga faqet me te bukura ne librin tuaj te dashurisë. Çdo gjë do jete si një përrallë fale përkujdesjes se madhe te partnerit. Beqaret nuk do jene te hapur dhe do refuzojnë disa persona qe me te vërtet vlejnë shume. Do pendohen, por do jete tepër vone. Me financat bëni shume kujdes ne mënyrë qe te mos keni vështirësi.

Binjaket

Jeta ne çift do jete shume monotone gjate kësaj dite. Asgjë nuk ka për te shkuar ashtu si e kishit menduar dhe ne shumicën e kohës do jeni te mërzitur. Beqaret gjithashtu do jene pa fat dhe do vazhdojnë te mbeten vetëm. Me financat nuk duhet te luani shume sepse do humbni shuma te konsiderueshme. Kryeni vetëm shpenzimet me te domosdoshme.

Gaforrja

Nuk do mungojnë për asnjë moment puthjet dhe përkëdheljet gjate kësaj dite ndërmjet jush dhe atij qe keni ne krah. Ne disa momente pasioni mund te arrije kulmin. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë te gjitha fjalëve qe do iu thonë te tjerët sepse mund te lëndohen me vone. Sektori i financave do jene delikat dhe i paqëndrueshëm. Do iu duhet shume durim për t’ia dale.

Luani

Nëse lidhja juaj është tashme e konsoliduar, nuk pritet te keni as problemin me te vogël sot, ne te kundërt nëse situata ka qene problematike, gjerat nuk do shkojnë si duhet. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim, pa e kuptuat fare se dikush ka kohe qe ua ka vene syrin dhe sot do i propozoje. Gjendja financiare do jete me e mire se disa kohe me pare.

Virgjeresha

Ka shume mundësi qe partneri t’iu beje disa propozime shume interesante gjate kësaj dite te cilat nuk duhet t’i humbni për asnjë lloj arsyeje. Edhe beqaret do kenë goxha ndryshime ne jetën sentimentale. Here pas here do iu duket vetja sikur janë vërtet ne ëndërr. Ne planin financiar do jeni me shume fat. Gjendja jo vetëm qe nuk do ketë probleme, por mund te vijnë edhe përmirësime.

Peshorja

Ka shume mundësi qe partneri t’iu beje disa propozime shume interesante gjate kësaj dite te cilat nuk duhet t’i humbni për asnjë lloj arsyeje. Edhe beqaret do kenë goxha ndryshime ne jetën sentimentale. Here pas here do iu duket vetja sikur janë vërtet ne ëndërr. Ne planin financiar do jeni me shume fat. Gjendja jo vetëm qe nuk do ketë probleme, por mund te vijnë edhe përmirësime.

Akrepi

Shume planetë do ndikojnë gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Situata do filloje te përmirësohet fale mirëkuptimit dhe maturisë qe do tregoni ne çdo moment. Beqaret nuk do jene ende gati për te hedhur hapa ne jetën sentimental dhe do mbeten serish siç ishin. Ne planin financiar shmangni çdo shpenzim te ekzagjeruar qe te mos keni vështirësi.

Shigjetari

Jo për gjithë çiftet dita e sotme do jete e qete. Ata qe kane pasur vështirësi, do e kenë ende te pamundur te rivendosin qetësinë. Beqaret do kenë mundësi për takime, por nuk duhet te nxitohen te hedhin asnjë hap. Mund te bëni gabime te pafalshme për te cilat do pendoheni. Përfitoni nga situata e mire financiare për te shlyer te gjitha borxhet qe keni.

Bricjapi

Dite e qëndrueshme dhe aspak problematike kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ja kaloni mire pranë atij qe dashuroni dhe do mundoheni t’ia plotësoni dëshirat njeri-tjetrit. Beqaret duhet te bëjnë ende shume durim nëse duan te gjejnë princin e kaltër. Sektori i financave do jete delikat. Po u kujdeset për shpenzimet edhe mund t’ia dilni, ne te kundërt do keni probleme.

Ujori

Do ndiheni me se miri sot ne krahët e partnerit tuaj. Kjo do iu nxite te merrni edhe disa vendime te mëdha për te cilat keni kohe qe ngurroni. Beqaret duhet te bëjnë disa ndryshime ne pamjen e jashtme nëse duan te jene sa me te paraqitshëm dhe te tërheqin vëmendjen. Urani do ndikoje negativisht tek te ardhurat. Situata disave mund t’iu përkeqësohet tej mase.

Peshqit

Lidhja juaj do vazhdoje te mbetet e njëjtë gjate kësaj dite. Nuk do keni as probleme me te mëdha, por gjendje situata gjithashtu nuk do jete aq e qete sa ju do dëshironit. Beqaret do e lënë veten me te lire dhe do udhëhiqen nga emocionet. Priten surpriza. Financat fatmirësisht do jene ne një gjendje me te mire se me pare. Do mund t’ia bëni me tepër qejfin vetes me ndonjë shpenzim me shume.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco