Alesia Bami tregon këmbët dhe të pasmet

Alesia Bami tregon këmbët dhe të pasmet

17:23, 22/10/2019

Është një nga prezantueset më të mira shqiptare.

Alesia Bami ka hedhur një fotografi në Instagram ku edhe njëherë i mahniti ndjekësit e saj, shkruan Syri Kosova.

Ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtë, ku ekspozoi të pasmet pasi u fotografua nga pas dhe këmbët seksi.

Një foto si kjo e saj, u pëlqye shumë nga publiku.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@procesisportiv.official ????

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco