FOTO/ Albëria Hadërgjonaj pozon në shtrat me dy vajzat në hotelin super luksoz dhe rrjeti u ‘çmend’

FOTO/ Albëria Hadërgjonaj pozon në shtrat me dy vajzat në hotelin super luksoz dhe rrjeti u ‘çmend’

15:46, 22/10/2019

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj ndodhet në Stamboll këto ditë më dy vajzat e saja Anxhelinën dhe Agnesën.

Ato ndodhen në hotelin superluksoz The Ritz Carlton.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen janë fotot e publikuara në rrjete sociale nga Albëria dhe dy vajzat e saj.

Të treja së bashku shfaqen teksa pozojnë shtirë në krevat me fustane blu të shndritshëm duke shijuar dhe një gotë shampanjë.

Ky është një nga ato raste kur mund të themi se Albërie Hadërgjonaj bashkë me vajzat e saj e kanë djegur rrjetin.  

Vajzat e kanë shoqëruar fotot me përshkrimin: Duke shijuar jetën

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco