VIDEO/ Punëtori shqiptar i mahnit të gjithë me zërin, ia kalon edhe këngëtarëve

VIDEO/ Punëtori shqiptar i mahnit të gjithë me zërin, ia kalon edhe këngëtarëve

15:20, 21/10/2019

Një shqiptar nga Kosova i cili jeton dhe punon në Gjermani është bërë shumë personazh i njohur në rrjete sociale pasi video e tij po qarkullon me shpejtësi.

Ai shfaqet në video teksa këndon një këngë të dhimbshme gurbeti .

Shumë kanë komentuar se me zërin e tij ai ja kalon dhe shumë këngëtarëve.

Ai punon në sektorin e ndërtimtarisë diku në Gjermani.

Për më shumë ndiqni videon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco