FOTO/ Hygerta Sako na prezantoi për herë të parë me mamanë e saj

FOTO/ Hygerta Sako na prezantoi për herë të parë me mamanë e saj

15:02, 21/10/2019

Ish-missi dhe moderatorja e njohur, Hygerta Sako, numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ka ndarë si rrallëherë një foto me mamanë e saj.

Megjithëse Hygerta mundohet të jetë sa më e rezervuar lidhur me jetën e saj private, kësaj here ajo e ka bërë një përjashtim dhe ka publikuar një foto të ëmbël me të ëmën.

Ato shfaqen duke pirë një kafe në shoqërinë e njëra-tjetrës, ndërsa Hygerta e ka shoqëruar postimin me fjalët:

“Me Rina balerinën. Dashuria e nënës është përgjithmonë.”

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco