FOTO/ Morena Taraku përfundon në spital

FOTO/ Morena Taraku përfundon në spital

14:19, 21/10/2019

Morena Taraku ishte duke festuar publikimin e këngës së saj më të re, kur papritur njoftoi se kishte përfunduar në spital.

Instagrami i saj u mbush me postimet nga klipi më i ri i titulluar, “Missed Call”, ku Morena shfaqet tepër tërheqëse me automjetet e saj luksoze.

Por papritur, bukuroshja shqiptare nuk u ndje mirë dhe përfundoi duke marrë serum në spital.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, ku shihet e shtrirë në spital duke marrë trajtimin e nevojshëm.

Ende nuk e dimë se çfarë i ndodhi Morenës, nëse e kishte nga lodhja e tepërt apo emocioni i publikimit të këngës!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco