VIDEO/ Teksa këndonte live në publik, rrëzohet reperja e njohur shqiptare

VIDEO/ Teksa këndonte live në publik, rrëzohet reperja e njohur shqiptare

13:22, 21/10/2019

Pas shumë vitesh në Amerikë reperja e njohur Melinda Ademi është kthyer në vendin e saj Kosovë për të nisur një karrierë të suksesshme.

Ajo është shumë e pëlqyer nga të rinjtë dhe shpesh herë thirret dhe në lokale  për të performuar.

Por së fundmi teksa performonte gjatë një koncerte i ka ndodhur një icident.

Reperja është rrëzuar por është ngritur sërish për të vazhduar performancën e saj sikur të mos  i kishte ndodhur asgjë.

Ky moment s’mund të shpëtonte pa u filmuar nga të pranishmit që ndodheshin në publik.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco