FOTO/ Keisi mund të jetë ndarë me Stresin por ish vjehrra e saj ka dy fjalë për modelen

FOTO/ Keisi mund të jetë ndarë me Stresin por ish vjehrra e saj ka dy fjalë për modelen

09:39, 21/10/2019

Prej muajsh Stresi dhe Keisi janë ndarë, por vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe çdo postim i tyre komentohet.

Keisi tani vazhdon jetën në Kanada e Stresi ka vazhduar sërish rrugën e tij në muzikë.

Gjithashtu Kesi ka treguar dhe herë të tjera edhe pse mund të jetë ndarë me Stresin me prindërit e tij ajo ruan akoma një marrëdhënie të mirë.

Dhe këtë e ka vërtetuar më së miri së fundmi dhe komenti i mamasë së Stresit, Shpresa Lushaj.

Në foton e publikuar shihet Kesi e veshur me kapuç dhe xhup por ajo që tërhoqi vëmëndjen ishte komenti i të ëmës së reperit e cila i shkruante :

'Bukur Kejsiiiii' koment i cili ka treguar se ato akoma ruajnë marrëdhënie të mira

Dhe nuk kishte si të mungonte dhe përgjigja e  Kesit e cila ja kthen ish vjehrrës :

'Mimiiiii imeee ' shoqëruar me emoji zemra.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco