FOTO/ E thithur është ajo që shohim në qafën e Ledri Vulës?

FOTO/ E thithur është ajo që shohim në qafën e Ledri Vulës?

08:56, 21/10/2019

Ledri Vula së fundmi ndodhet në qytetin e të dashuruarëve Paris bashkë më partneren e tij Sara e cila me anë të postimeve të saj na ka treguar vendodhjen.

Sigurisht që nuk kanë munguar postimet e tij nga muzeu, ku shfaqet në mesin e pikturave dhe veprave të mëdha.

Dhe ja ku ndodhet Ledri në qendër të fotos, duke pozuar në profil dhe prit pak!

Image

Çfarë shenjë është ajo në qafë?

Kjo gjë nuk u ka shpëtuar fanseve të tij, të cilat mendojnë se ajo që shohim në qafën e tij është një e thithur.

“A është ajo një e thithur në qafën tënde?”, e pyet dikush.

“Absolutisht”, i përgjigjet dikush tjetër.

Image

Mjafton t’u hedhim një sy fotove të mëparshme të reperit për të parë se shenja nuk ka qenë aty dhe s’ka lidhje fare me ndonjë nishan.Iconstyle

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco