Ish-deputeti Eduard Ndocaj zbulon marrëdhënien me modelen

Ish-deputeti Eduard Ndocaj zbulon marrëdhënien me modelen

22:58, 20/10/2019

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Ndocaj dhe modelja Kejvina Kthella kanë folur së fundmi për pjesëmarrjen në spektaklin e kërcimit “Dance With Me”.

Të ftuar pasditen e së shtunës në emisionin “Rudina”, Eduarti rrëfeu gjithashtu lidhjen e tyre të ngushtë familjare. “Kejvina është rritur me fëmijët e mi. Unë me të atin e Kejvinës jemi kushërinj të dytë. Kam bashkëpunuar me të atin e saj. Kejvina është si vajza ime”-u shpreh Ndocaj.

“Po, jemi rritur bashkë me fëmijët e xhaxhit, në Itali, si dhe i thërras xhaxhi normalisht”-vijoi fill më pas Kejvina.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco