FOTO/ Presidentja më seksi në botë vjen në ‘versionin rok’, merr vëmendjen e të gjithëve

FOTO/ Presidentja më seksi në botë vjen në ‘versionin rok’, merr vëmendjen e të gjithëve

22:36, 20/10/2019

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic, është e njohur për stilin dhe modestinë, që e dallon nga politikanët tjerë.

Të premten mbrëma ajo ka qenë prezente në një koncert në Zagreb, ku ka tërhequr vëmendje me veshjen e saj.

Siç transmeton index.hr, ajo ishte veshur me një xhaketë lëkure dhe xhinse, dhe dukej shumë në humor.

Natyrisht që nuk e ka humbur rastin, që të bëjë edhe një fotografi me anëtarët e grupit “Prljavo kazaliste”.

Dhe fotografia, të cilën e ka publikuar në rrjetet sociale, ka marrë mijëra pëlqime nga mbështetësit e saj të shumtë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco