Nora thyeh heshtjen: Flet për herë të parë për ndarjen nga Roberti

Nora thyeh heshtjen: Flet për herë të parë për ndarjen nga Roberti

11:31, 20/10/2019

Dy muaj më parë Robert Berisha deklaroi publikisht se ai dhe Nora janë ndarë. Këngëtari e falenderoi Norën për vitet që kanë kaluar bashkë dhe që e ka bërë baba, por u shpreh se dashuria mes tyre ka mbaruar.

Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen e deri më sot këngëtarja nuk kishte folur aspak për këtë pjesë duke mos pranuar as intervista, shkruan Xing.

Por së fundmi në një intervistë për "Prive", edhe Nora më në fund e ka thënë fjalën e saj.

E pyetur nga gazetari nëse ka për të shtuar diçka për ndarjen, ajo u përgjigj:

"As edhe një gjë s'kam çfarë të shtoj. Vetëm i uroj gjithë të mirat", tha Nora duke qeshur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco