VIDEO/ Ish burri i Kylie Jenner publikon videon duke pastruar diamantet

VIDEO/ Ish burri i Kylie Jenner publikon videon duke pastruar diamantet

10:35, 20/10/2019

Reperi i njohur Tyga dhe Kylie Jenner kohët e fundit hapën disa thashetheme për një rikthim të mundshëm midis tyre por kjo gjë është hedhur poshtë pasi Tyga aktualisht është duke fluturuar solo, pasi u nis të shtunën nga Sidnei për një ndalesë tjetër turne në avionin e tij privat.

Gjatë këtij rrugëtimi ai ka ndarë një video në Instagram ku edhe duket duke pastruar një grumbull diamantesh me një vlerë marramëndëse.

Kujtojmë se dyshja kanë një vajzë së bashku e cila momentalisht ndodhet nën përkujdesin e Kylie dhe është duke u rritur nga vetë ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco