‘Do na bësh ndonjë dasmë?’, Çiljeta vihet në siklet nga publiku në emision

‘Do na bësh ndonjë dasmë?’, Çiljeta vihet në siklet nga publiku në emision

09:04, 20/10/2019

Një ndër të ftuarat speciale të mbrëmjes së djeshme në, ‘Shiko kush luan’, nën drejtimin e moderatores Luana Vjollca ishte edhe këngëtarja dhe aktorja e njohur, Çiljeta Xhilaga. Në një moment Çiljeta është vendosur përballë publikut që nuk ka ngurruar t’i drejtojë disa pyetje ndër to edhe një vërtetë interesante:

 ‘Do na bësh ndonjë dasmë?’, i është drejtuar një grua nga publiku.

Ndërkohë Çiljeta e cila është vënë disi në siklet, i është përgjigjur duke thënë se si fillim ka ndërmend të bëjë lekët e nevojshme për dasmën duket se e ka kthyer në humor situatën si edhe bën shpesh këngëtarja për të shpëtuar nga situata të sikletshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco