VIDEO/ Blero zbulon disa pamje nga shtëpia e tij 350.000 mijë euroshe

VIDEO/ Blero zbulon disa pamje nga shtëpia e tij 350.000 mijë euroshe

09:39, 19/10/2019

Para dasmës madhështore të tyre Blero dhe Afrona shpenzuan 350.0000 mije euro një shumë marramendëse kjo për të blërë një apartament në një nga lagjet më të pasura në Prishtinë.

Image

Pak ditë më parë Blero zbuloi pishinën gjigande ndërsa dje dhomën e tij të gjumit.

Në mungesë të Afronës, Blero po e kalon këtë të premte me vajzën e tij Tara teksa shohin një film të animuar.

Nga videot që ka publikuar Blero në Instastory shihet se dhoma është e gjitha e bardhë dhe në mes ndodhet televizori gjigant.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco