FOTO/ Jo më thyerje pjatash kur gjen qime, Renato Mekolli jep dënime më të rënda për konkurrentët

FOTO/ Jo më thyerje pjatash kur gjen qime, Renato Mekolli jep dënime më të rënda për konkurrentët

08:11, 19/10/2019

Mbrëmjen e djeshme në “Top Channel” ka nisur emisioni i njohur i kuzhinës, “Hell’s Kitchen Albania 2”.

 Emisioni është kthyer sërish, por me disa risi.

Image

Para nisjes së emisionit, Renato premtoi se nata e parë do të ishte spektakolare dhe ashtu doli.

Shefi i kuzhinës gjeti një qime në pjatë në skuadrën e djemve dhe si dënim i qethi zero konkurrentët.

Renato tregoi se çdo gjë sapo ka filluar dhe nëse do të ketë në vazhdimësi gjëra të tilla, dënimet do të jenë edhe më të mëdha.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco