Irina Shayk e ‘zjarrtë’ në të kuqe

Irina Shayk e ‘zjarrtë’ në të kuqe

23:46, 18/10/2019

Ajo është një nga modelet më të famshme në botë.

Irina Shayk mahniti edhe një herë me paraqitjen e saj në ngjarjen e Sephora në New York City të enjten në mbrëmje.

Bukuroshja 33-vjeçare zbuloi figurën e saj mbresëlënëse në një fustan të mëndafshtë me çarje në të dyja anët.

Modelja ruse tregoj elegancën e saj, sharmin dhe fizikun perfekt dhe këmbët e gjata seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco