Ironizon Arbanën me një FOTO epike, Albana: Falë internetit, dimë të gatuajmë

Ironizon Arbanën me një FOTO epike, Albana: Falë internetit, dimë të gatuajmë

22:55, 18/10/2019

Moderatorja Albana Osmani duket se ka ironizuar së fundmi kolegen e saj Arbana Osmani.

Ajo ka publikuar në “Instagram” një foto të publikuar para pak ditësh, në po të njëjtin rrjet social, nga aktorja e njohur Jennifer Aniston. Duke përfshirë edhe veten e saj në të, Albana ka shkruar:

“Pamje nga party mbrëmë në shtëpinë time. Pilaf me pulë, fasule, petulla, peshk furre me lëng midhjesh dhe me asparagus, si dhe gështenja Tropoje. Gjëra të vogla, që falë internetit dimë si t’i gatuajmë.”

Me ç’kuptohet, Albana e ka ironizuar Arbanën për iniciativën për të publikuar një libër gatimi, si dhe për ta promovuar atë përmes mbledhjes në shtëpi të personave të njohur publikë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco