VIDEO/ Sensuale dhe s*ksi modelja shqiptare djeg rrjetin, e veshur vetëm një rrjetë të zezë

VIDEO/ Sensuale dhe s*ksi modelja shqiptare djeg rrjetin, e veshur vetëm një rrjetë të zezë

09:20, 19/10/2019

Ajo është absolutisht një nga modelet më seksi shqipatre në qarkulli.

Bëhet fjalë për bukuroshen Vildane Zeneli, vajzën nga Prishtina,  e cila jeton në Nju Jork, ku edhe ushtron aktivitetin e saj si modele.

Këtë herë ajo ka realizuar një set fotografik me një veshje që i nxjerr në pah gjithcka.

Përveç bikinit minimaliste që ka veshur  sipër ka hedhur një rrjetë të zezë transparente që e bën edhe më provokuese.

Seti fotografik është realizuar nga fotografi i suksesshëm shqiptar, Fadil Berisha i cili i ka publikuar në llogarinë e tij të Instagramit disa foto të Vildanes.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The #body @vildanezeneli and @helenyarmak #nyc

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco