Një mami si Tuna, jep këshilla për prindërit

Një mami si Tuna, jep këshilla për prindërit

23:29, 17/10/2019

Ajo është bërë nënë, e tash ia di më shumë vlerën fëmijëve.

Kështu, Tuna Sejdi tashmë është e gatshme të jap këshilla për prindërit, shkruan Syri Kosova.

 “Mësoni ata (fëmijët) të jenë të mirë më kafshët, ata do rriten për të qenë të sjellshëm me njerëz”, ka shkruar këngëtarja pranë një postimi të fundit në Instastory.

Tuna gjatë kohës kur e lindi Tianin ishte shumë e përkushtuar ndaj tij andaj nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor derisa ai u rrit paksa ai.

Ndërsa u rikthye me albumin “Fortuna” dhe mori gjithë vëmendjen dhe duartrokitjet e publikut.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco