Nuk është Jennifer Lopez, është një tjetër Lopez që po e 'çmend' rrjetin

Nuk është Jennifer Lopez, është një tjetër Lopez që po e 'çmend' rrjetin

23:12, 17/10/2019

Është  një nga modelet më të mira në botë, jo më kot i ka 4.5 milionë ndjekës në Instagram.

Genesis Lopez, modelja e cila po bën ‘nam’ në rrjete sociale, vazhdon me publikimin e fotografive në të cilat tregon linjat trupore, shkruan Syri Kosova.

Ajo madje njihet si një prej emrave që ka forma të përkryera trupore dhe se ia kanë të gjithë lakmi, sidomos vajzat.

Për linjat Genesis kujdeset mjaft shumë pasi ushtron rregullisht palestër, madje nuk kanë munguar video nga ambiente të tilla edhe në llogarinë e saj në Instagram.

View this post on Instagram

Me enamore de ti ????????

A post shared by ???????????????????????????? ???????????????????? (@genesislopezofficial) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco