Anastasia Kvitko ‘dridh’ rrjetin

Anastasia Kvitko ‘dridh’ rrjetin

21:23, 17/10/2019

E famshme u bë falë linjave të saj ‘bombastike’.

Anastasiya Kvitko është femra e cila po dridh rrjetin me pozat e saj dhe format trupore perfekte, gjë për të cilën ajo krenohet e nuk i kursen aspak, shkruan Syri.net Kosova.

Bukuroshja ruse kësaj radhe ka publikuar disa imazhe të ‘nxehta’ në llogarinë e saj në Instagram.

Si çdo herë, edhe kësaj radhe ka lënë të gjithë pa tekst duke mos lënë aspak vend për imagjinatë.

View this post on Instagram

@fashionnova ???? @fashionnovamen ad

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco