Kur do nisë “Big Brother”? Këtë e zbuloi Isli Islami

Kur do nisë “Big Brother”? Këtë e zbuloi Isli Islami

18:44, 17/10/2019

Mbrëmjen e djeshme u mbajt festa e përvitshme e ‘Top Medias’ me pjesëmarrjen e gjithë stafit të “Top Channel”.

E jo vetëm kaq, të ftuar ishin dhe emrat të njohur për publikun, artistë dhe miq të mirë të televizionit, ku të gjithë përkujtuan vizionarin dhe krijuesin e “Top Channel”, Dritan Hoxhën Festa u mbajt në ambientet ku do të bëhet shtëpia e “Big Brother”.

Eventi u prezantua nga Ori Nebiaj dhe Isli Islami të cilët zbuluan gjithashtu dhe programet që do shfaqen në ekranin e “Top Channel” duke përmendur mes tyre edhe “Big Brother Albania”.

Isli zbuloi se programi më i ndjekur nga të rinjtë do të nisë vitin tjetër, në 2020.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco