Kush është modelja, që prishi miqësinë disavjeçare mes Neymarit dhe këngëtarit të njohur Maluma

Kush është modelja, që prishi miqësinë disavjeçare mes Neymarit dhe këngëtarit të njohur Maluma

17:48, 17/10/2019

Yll i talentuar i futbollit brazilian, Neymar, dhe këngëtari i njohur kolumbian, Maluma, dikur ishin miq të ngushtë me njëri-tjetrin për një periudhë disa vjeçare, por prej shumë kohësh ata nuk flasin më mes tyre. Gjithçka ndodhi pikërisht në momenti kur mes tyre hyri  modelja superseksi, Natalia Barulich, i cila njihen si ish e dashura e Malumas.

Pikërisht Maluma dhe Natalia ishin në një lidhje disa vjeçare, madje këngëtari e bëri atë të njohur, duke e bërë protagoniste në një nga videoklipet e këngëve të tij.

Por së fundmi, Natalia ka nisur romancë me futbollistin e njohur brazilian, Neymar. Natalia dhe futbollisti i njohur brazilian i Paris Saint German po shijojnë lidhjen e tyre të re, ndërsa sipas burimeve ky i fundit i ka dhënë fund shoqërisë  disa vjeçare mes këngëtarit e famshëm dhe Neymarit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco