Aksidentohet aktorja fituese e çmimit ‘Oskar’, përfundon në spital

Aksidentohet aktorja fituese e çmimit ‘Oskar’, përfundon në spital

17:23, 17/10/2019

Aktorja amerikane Helen Elizabeth Hunt, e njohur si fituese e çmimit 'Oskar' është përfshirë në aksident në Los Anxhelos dhe ka përfunduar në spital, raportojnë mediat.

Në kohën e aksidentit, ajo po drejtonte mjetin e saj, kur u godit nga një tjetër makinë.

TMZ  ka postuar një video, ku duket aktorja me makinën e saj në vendin e ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco