FOTO/ Beatrix Ramosaj ‘kopjon’ Taynën

FOTO/ Beatrix Ramosaj ‘kopjon’ Taynën

17:03, 17/10/2019

Fotot me bikine i ka në qejf, sidomos kur tregon gjoksin.

Temperaturat kanë filluar të ulen dhe vera ka përfunduar tashmë por jo edhe për Beatrix Ramosajn, shkruan Syri Kosova.

Ajo vazhdon ti shijoj ditët e nxehta në Ibiza të Spanjës dhe nga atje me ndjekësit në Instagram po ndan imazhe nga më të ndryshmet.

Beatrix po joshë fansat me publikimin e këtyre fotografive ku tregon format trupore.

E fotos ia la një shkrim ku është pjesë e këngës së Taynës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco