FOTO/ Ish e fejuara e Stresit fejohet në Vatikan, shikoni si duket sot

FOTO/ Ish e fejuara e Stresit fejohet në Vatikan, shikoni si duket sot

15:15, 17/10/2019

Ish-agjentja e infiltruar e “BB3”, korçarja Enxhi Kamenica është fejuar me partnerin e saj pas një viti lidhje.

Burime për “Dosja.al” bëjnë të ditur se i fejuari i Enxhit jeton në Angli dhe propozimin për fejesë e ka bërë në Vatikan.

Image

Enxhi Kamenica ka pasur rolin e agjentes së infiltruar në shtëpinë e “Big Brother Albania’.

Por jo vetëm kaq pas daljes nga shtëpia e Big Brother Albania ajo është përfolur gjatë për lidhjen me reperin e njohur Stresi.

ImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco