U martua me miliardierin amerikan 80 vjeçar, aktorja turke suprizon me veprimin e rradhës

U martua me miliardierin amerikan 80 vjeçar, aktorja turke suprizon me veprimin e rradhës

14:42, 17/10/2019

Aktorja turke Meltem Miraloglu u martua muaj më parë në fshehtësi me miliardierin amerikan 80 vjeçar.

Me 48 vjet diferëncë në moshë aktorja habiti të gjithë më veprimin e saj.

Ata u dashuruan teksa ajo punonte kamariere në një lokal, ishte dashuri me shikim të parë dhe për një kohë të shkurtër ato u martuan.

Por së fundmi në një intervistë dhënë për një kanal turk Meltem është shprehur se ajo së bashku me bashkëshoritn e saj kanë filluar trajtimin për të pasur një fëmijë in vitro.

 Ata zbatojnë me përpikmëri ato çfarë i thonë doktorët pasi mezi po presin të bëhen prindër.

Pas këtyre zhvillimeve thuhet se djali i miliardierit amerikan ka mohuar të atin.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco