FOTO/ Jeton prej 17 vitesh në Amerikë, ja si duket sot aktorja Pavlina Mani

FOTO/ Jeton prej 17 vitesh në Amerikë, ja si duket sot aktorja Pavlina Mani

14:08, 17/10/2019

Të gjithë e kemi njohur në filmat shqiptarë dhe gjithmonë ka qenë një aktore shumë e dashur për publikun. 

Fjalën e kemi për Pavlina Manin e cila prej 17 vitesh jeton në SHBA.

Së fundmi gazetari Dalip Greca ka bërë një vizitë në shtëpinë e tyre, dhe ka postuar disa foto.

“Sot paraditë, së bashku me Veiz Belliun, ishim mysafirë të mirëpritur tek miqtë tanë të mirë, artistët e shquar Pirrro Mani dhe Pavlina Mani, që jetojnë në Harrison, New York.

Na pritën sic dijnë ata, me bujari dhe ngrohtësi.

Biseduam për më shumë se dy orë për artin, historinë, skenën, fare pak për politikën, nuk ia vlen të humbësh kohë me të.

Pavlina ndërkohë e shtroi tavolinën që në krye të herës. Faleminderit miq!”, shkruan Greca.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco