‘Më thuaj, që më do’, Beatrix Ramosaj provokon nga Instagrami

‘Më thuaj, që më do’, Beatrix Ramosaj provokon nga Instagrami

21:51, 16/10/2019

Fotografitë e saj zgjojnë kureshtje, ani pse nuk po është aktive në muzikë.

Beatrix Ramosaj ka hedhur një foto në Instagram ku edhe njëherë provokoi nga Ibiza, vendi ku po shkon shpesh, shkruan Syri Kosova.

Ajo pozoi veç në bikine, e ‘thyer’ në mes.

“Më thuaj që më do” është shkrimi i saj lënë këtij imazhi

View this post on Instagram

Say that you love me

A post shared by ???????????????????????? ♥ (@beatrixramosaj) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

po ca te them16/10/2019 22:25

Une them se mos te duash ty .... do te thote qe je bere gay dhe nuk e di akoma :)

Shto koment

Denonco