Getoari po sjell bashkëpunim me Shaolin Gang

Getoari po sjell bashkëpunim me Shaolin Gang

18:09, 16/10/2019

Një bashkëpunim interesant po vjen në muzikën shqiptare.

Një varg postimesh të Blunt dhe Real bashkë me Getoar Selimin ngjallën dyshimet për një bashkëpunim të mundshëm mes tre emrave.

E nuk thonë kot se ku ka zë s’është pa gjë!

Lideri i ‘Babastars’ do të sjellë një bashkëpunim me Blunt dhe Real.

Burime të mediave pranë artistëve kanë bërë të ditur se kjo këngë e përbashkët tashmë e ka të finalizuar edhe videoklipin.

‘Xhirimet e fundit kanë përfunduar pak ditë më parë. Megjithatë, nuk ka ende një datë të caktuar se kur do të publikohet ky projekt’ – i kanë thënë burimet portalit.

Në prag të albumit të paralajmëruar dhe disa bashkëpunimeve të tjera që përfliten, ky bashkim forcash i Getit me Blunt dhe Real duket të jetë vetëm një prej krijimeve muzikore nga lista e gjatë e projekteve që po i përgatitë lideri i ‘Babastars’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco