Çfarë e lidh Elvana Gjatën me manjatin arab me 1.1 miliardë $?

Çfarë e lidh Elvana Gjatën me manjatin arab me 1.1 miliardë $?

17:34, 16/10/2019

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

E veshur me koleksionin e stilistes italiane Alberta Ferreti, Elvana ka mbërritur në Pallatin e Brigadave me një makinë tip “Benz”. Në buzë të derës së saj të pasme është pikasur emri i shkruar i një prej manjatëve arabë që ka vënë një pasuri të çmendur në Rusi.

Ziad Manasir është drejtues i “Manasir Group”, kompani kjo që ka zënë vend në fushën e ndërtimeve, rikonstruktimeve dhe karburanteve. Në vitin 2015, ai u listua nga revista “Forbes” krah miliarderëve me një pasuri prej 1.1 miliardë dollarësh.

Por çfarë e lidh Elvana Gjatën me Ziad Manasir? A është makina në të vërtetë e personalizuar për këtë të fundit? Dhe, nëse është kështu, përse përdoret nga Elvana?

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco