FOTO/ Një bukuroshe i ka 'rrëmbyer' zemrën, fejohet ish banori më i përfolur Damiano Agalliu

FOTO/ Një bukuroshe i ka 'rrëmbyer' zemrën, fejohet ish banori më i përfolur Damiano Agalliu

13:23, 16/10/2019

Për të gjithë ata që e kanë parë ‘Big Brother Albaia 9’ besoj se ju kujtohet Damiano Agalliu.

Djali me origjinë shqiptare po që jetonte në Suedi u përfol gjatë për sjelljen e tij si dhe për lidhjen e tij me banoren tjetër Armela Hyseni.

ImageDhe ditën e sotme ish banori ka ndarë lajmin e fejesës së tij me bukuroshen që i ka rrëmbyer zemrën.

“Dhe nje dite dielli do te linde, mbase nuk do ta dallosh direkt, por do ta kesh ate ndjesi. Dhe me pas do e gjesh veten duke menduar per dicka tjeter, per dike qe nuk ka lidhje me te shkuaren. Per dike qe eshte vetem e jotja, dhe do ta kuptosh, se eshte arsyeja e jetes tende”, ka shkruar ish banori në postim.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gimi16/10/2019 15:47

Hajt ne gop te sames se ky nuk perben as lajm as inters per publikun Fytyra te felliqura

Shto koment

Denonco