FOTO/ Gazeta gjermane ‘Bild’ shkruan për Stresin, ja çfarë thotë

FOTO/ Gazeta gjermane ‘Bild’ shkruan për Stresin, ja çfarë thotë

12:36, 16/10/2019

Më 31 gusht të këtij Stresi publikoi këngën ‘Nuk o veç gana’.

Në tekstin e kësaj këngë Stresi tregon për jetën e një ‘djali të keq’ me makina luskoze ngjyrë ari.

Por jo vetëm kaq një pjesë të klipit reperi e ka xhiruar dhe në Gjermani por atje ai hasi probleme me policinë.

Image

Ata ia bllokuan makinën, pasi ajo prishte rendin publik, pasi ishte vendosur keq në mes të rrugës dhe kishte shkaktuar trafik.

Por duket se pasi e kanë kuptuar se çfarë ka ndodhur në të vërtetë, media gjermane ”Bild” i ka dedikuar Stresit një artikull.

Ata shkruajnë se makina nuk është e rrezikshme, pasi ajo ndodhej aty për të xhiruar një klip.

Ata shkruajnë se makina gold ishte në pronësi të Stresit, një superstar shqiptar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco